O mnie || About

Nazywam się || My name is Kasia Haldas.

Jestem projektantem i rysownikiem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Ukończyłam Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Śląskiej. Przez kilka lat pracowałam zawodowo jako architekt w kilku biurach projektowych, jednak po dłuższej i trudnej chorobie postanowiłam oddać się swojej pasji, jaką jest malowanie. Obecnie jestem wolnym strzelcem, a w swojej pracy skupiam się na wizualnym przekazie informacji oraz opowiadaniu historii poprzez obraz.

I’m a designer and illustrator with more than 14 years of professional experience. I graduated Architecture and Urban Planning at Silesian Technical University. I was working as an architect for a few years, however after long illness, I decided to devote myself for my biggest passion, which is painting. Today I’m a freelancer, in my work I focus myself on the visual media and telling stories through the pictures.

DROBNY SZCZEGÓŁ

Jestem początkującym blogerem, więc bardzo proszę o wyrozumiałość w tej kwestii. Sataram się na bieżąco rozwijać w tym zakresie i mile widziane będą konstruktywne uwagi. DROBNY SZCZEGÓŁ dedykowany jest przede wszystkim moim pracom powiązanym z tematyką Polski i polskości. Główną inspiracją jest dla mnie Śląsk, który znajdziecie w kategorii SILESIA

PRYWATNIE

Jedną nogą w Berlinie a drugą na Śląsku, Polka, Europejka zakochana w Ślązaku. Uwielbiam zwierzęta, w szczególności psy i koty, z którymi zawsze rozmawiam choć żadnego nie posiadam. Pająki w mieszkaniu łapię do kufli na piwo i wynoszę na zewnątrz. W wolnych chwilach pochłaniam książki i hektolitry kawy, chętnie rozwijam swoją wiedzę w interesujących mnie dziedzinach.

Z natury jestem geekiem, uwielbiającym technologie, internety i media społecznościowe. Moją stronę domową możecie zobaczyć tutaj: IMAGESOWER chętnie korzystam też z instagrama jako @shakald

PASJA

Tak, jak u co trzeciej osoby, moją pasją i silną stroną jest nauka. Uwielbiam się uczyć nowych rzeczy, rozwijać kompetencje (zarówno te technologiczne, jak i rękodzielnicze). Chętnie dzielę się posiadaną wiedzą, przez co zdarza mi się udzielać zbyt długich odpowiedzi.

Masz pomysł w czym mogę Ci pomóc? Skontaktuj się ze mną office@imagesower.com