O mnie

Nazywam się Kasia Haldas

Jestem projektantem i rysownikiem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Ukończyłam Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Śląskiej. Przez kilka lat pracowałam zawodowo jako architekt w kilku biurach projektowych, jednak po dłuższej i trudnej chorobie postanowiłam oddać się swojej pasji. Od tego czasu poświęciłam się malowaniu, w szczególności malarstwu miniaturowemu, które daje mi największą satysfakcję. Obecnie jestem wolnym strzelcem, a w swojej pracy skupiam się na wizualnym przekazie informacji oraz opowiadaniu historii poprzez obraz.

DROBNY SZCZEGÓŁ

Jestem początkującym blogerem, więc bardzo proszę o wyrozumiałość w tej kwestii. Sataram się na bieżąco rozwijać zarówno w zakresie blogowania jak i wordpressa, jednak nic nie dzieje się z dnia na dzień. Z tego powodu mile widziane będą konstruktywne uwagi. DROBNY SZCZEGÓŁ dedykowany jest przede wszystkim moim pracom powiązanym z tematyką Polski, Polskości oraz Polskim tradycjom. Główną inspiracją jest dla mnie Górny Śląsk, który znajdziecie w kategorii SILESIAPrywatnie

Jedną nogą w Berlinie a drugą na Śląsku, Polka, Europejka zakochana w Ślązaku, który jest moim partnerem jak i najbliższym przyjacielem. Uwielbiam zwierzęta, w szczególności psy i koty, choć żadnego nie posiadam zawsze rozmawiam z napotkanymi stworkami, bez względu na to czy się znamy. Pająki w mieszkaniu łapię do kufli na piwo i wynoszę na zewnątrz. W wolnych chwilach pochłaniam książki i hektolitry kawy, chętnie rozwijam swoją wiedzę w interesujących mnie dziedzinach.

Z natury jestem geekiem, uwielbiającym technologie, internety i media społecznościowe. Moją stronę domową możecie zobaczyć tutaj: IMAGESOWER chętnie korzystam też z instagrama jako @shakald 

Pasje

Tak, jak u co trzeciej osoby, moją pasją i silną stroną jest nauka. Uwielbiam się uczyć nowych rzeczy, rozwijać kompetencje (zarówno te technologiczne, jak i rękodzielnicze), jak i własnoręcznie wykonywać skarpety na zimę. Chętnie dzielę się posiadaną wiedzą, przez co zdarza mi się udzielać zbyt długich odpowiedzi.

Masz pomysł w czym mogę Ci pomóc? Skontaktuj się ze mną office@imagesower.com